NöroBlog Podcast Canlı Yayını

Okuma Süresi < 1 Dakika

NöroBlog Podcast bundan bir yıl önce, 20 Mart 2017’de ilk bölümünü yayınladı. Bu bir yıl içinde çok da çalışkan bir şekilde podcast ürettiğimizi söyleyemeyiz, toplamda 11 podcast yaptık. Ancak Açık Bilim podcast kanalı sayesinde podcastlerimiz çok sayıda insana ulaştı ve pek çok insandan çok sayıda olumlu yorumlar aldık. Dinleyicilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz.

NöroBlog Podcast’te ilk yılımızı devirirken “podcast konusunda çalışkanlığımızı nasıl artırabiliriz” diye düşündük ve podcasti ilk kez canlı yayında gerçekleştirmeye karar verdik. Canlı yayın hem NöroBlog Podcast için bir birinci yıldönümü kutlaması olacak, hem de bu işi kıvırıp kıvıramayacağımızın bir denemesi. Başarabilirsek, Muhabbet Teorisi‘ne benzer şekilde düzenli olarak canlı yayınlar yapmak istiyoruz.
Elbette canlı yayın hata potansiyelinin artması gibi fena bir riski beraberinde getiriyor. Bu nedenle şimdiden hepinize “sürç-i lisan edersek affola” diyelim ve sizi ilk NöroBlog Podcast canlı yayınına davet edelim.

NB Podcast CanliNöroBlog Podcast Canlı Yayını
Tarih
19 Mart 2018 Pazartesi
Saat 21:00
Yer Youtube

Canlı yayın linkini yayından hemen önce twitter hesabımızdan duyuracağız. Kaçırmak istemiyorsanız bizi YouTube’dan takip edip uyarıları açmanız yeterli. Yayın bittikten hemen sonra videosu YouTube’da, podcasti ise Açık Bilim Podcast kanalında olacak.

Hepinizi bekliyoruz!

***

Görsel AzSonra Reklamlar