NöroBlog Radyo Programı Salı Günleri Açık Radyo’da!

Okuma Süresi < 1 Dakika

Bizi heyecanlandıran güzel bir haberimiz var: Nöroblog artık Açık Radyo’da.

Ekipten Taner Yılmaz ve Onur Arpat, podcast ile başladıkları yayınları Açık Radyo’da sürdürecekler. Programımızın adı: “Nöroblog, Beyninizden Geçen Her Şey” 

6 Kasım 2018 Salı gününden itibaren 2 haftada bir, Salı günleri 16:00-16:30 saatleri arasında 94.9 Açık Radyo’da yayında olacağız.

Bugüne kadar bilimsel düşüncenin ve bilimin yaygınlık kazanabilmesi hedefiyle çeşitli uğraşlar verdik. Bundan sonra daha çok insan tarafından duyulabilecek olmanın heyecanını sizlerle paylaşmak isteriz.

Genel olarak bilimin, özelde ise sinirbilimin daha fazla kişi tarafından duyulması ve hatırlanması yine esas amacımız. İnsanı, insan davranışını ve yanısıra dünyayı anlamada bilimsel bakış açısının önemli bir ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz.

Başta sinirbilim olmak üzere insan davranışı ile ilgili nöroloji, psikoloji, sosyal psikoloji, psikiyatri gibi pek çok alandan bahsedeceğiz. Nöronlarımızdan geçen elektrik akımından, içimizden geçen arzularımıza, kadın-erkek beyni karşılaştırmalarından müzik yapma, öğrenme ve satın alma davranışlarımıza kadar pek çok başlık belirledik bile….

Sizleri de yayınımıza bekliyoruz.

94.9 Açık Radyo –Nöroblog, Beyninizden Geçen Her Şey

  • İlk program: 6 Kasım Salı, saat 16-16:30
  • Program Sıklığı: 2 haftada 1 salı günleri
  • Program saati: 16:00-16:30